Сервісний центр з ремонту побутової техніки

Ремонт великої техніки:

Ремонт дрібної техніки:

Ремонт спецтехніки:

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія та оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 8.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам по телефонах:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Короленка 3

Сервісний центр з ремонту побутової техніки

Холодильники і мікрохвильові печі, пральні машини, духові шафи, цифрова техніка - всі ці пристрої значно спрощують наше життя. Поломка побутової техніки не стане серйозною проблемою, якщо звернутися в сервісний центр «Дніпро-Ремонт». Всього один дзвінок, і наш майстер приїде в будь-який район Дніпра, проведе діагностику, розрахує ціну ремонту і ремонту побутової техніки.

Від змішувача до котла – ми все фіксуємо!

У нашому сервісному центрі є майстри, які добре розбираються в пристрої ноутбуків, пральних і посудомийних машин, пилососів, холодильників, дрібної побутової техніки. Тому вони зможуть швидко діагностувати причину несправності і ретельно усунути її.

Фахівці сервісного центру «Дніпро-Ремонт» - кваліфіковані майстри, які мають всі необхідні дозволи на роботу з електричним і газовим обладнанням. Ремонт будь-якої побутової техніки буде виконуватися з дотриманням всіх правил і вимог безпеки.

Виїзд в будь-які райони Дніпра

Транспортування побутової техніки в сервісний центр рідко виправдано: практично всі види ремонту можуть бути виконані вдома у замовника. Ми позбавимо вас від зайвих витрат, пов'язаних з оплатою роботи вантажників і орендою вантажних автомобілів. Зателефонуйте, призначте зручний час для візиту фахівця, і ви зможете спокійно зайнятися своїми справами.

Ми приймаємо заявки від жителів будь-яких районів Дніпра: Центрального і Соборного, Шевченка і Чечеловського, Самарського і Промислового. Якщо ви проживаєте в Олександрівці, Любимівці, Підгородньому або інших приміських населених пунктах, це не викличе відмови в обслуговуванні: співробітники сервісного центру «Дніпро-Ремонт» охоче приймають заявки в межах області.

Довгострокова гарантія

Ремонтники побутової техніки для дому рідко готові взяти на себе відповідальність за якість своєї роботи. Ми дотримуємося іншого підходу: кожен клієнт отримує гарантію, видану нашим співробітником на термін 3-12 місяців. Гарантія після ремонту є доказом високої якості послуг, адже в разі повторної поломки фахівця доведеться виправляти помилки безкоштовно.

Ми використовуємо тільки нові фірмові комплектуючі, які рекомендують виробники кухонних стільниць, пральних машин, морозильних камер та інших пристроїв. Якщо ви хочете замовити професійний ремонт побутової техніки в Дніпрі за прийнятними цінами, телефонуйте! Ми працюємо як в будні, так і у вихідні дні.

Сервисный ремонт посудомоечных машинРемонт стиралок Ремонт духовых шкафов в Днепре Профессиональный ремонт техники