Ремонт сушильних машин у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Переваги для вас

Швидко

 • Ремонт у день заявки
 • Від 15 хвилин до 24 годин
  залежно від поломки

Недорого

 • Низькі ціни на ремонт
 • Орієнтовні ціни
  можна знайти у прайслисті

З гарантією

 • Досвідчені майстри
 • Від 3 до 12 місяців гарантії
 • Гарантійний документ

Без Б/У запчастин

 • Якщо деталь вийшла з ладу, ми замінюємо її на нову
 • Лише оригінальні запчастини

Ціни на ремонт сушильних машин

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (у разі відмови від ремонту) від 150 грн. Замовити
Ремонт модуля керування від 350 грн. Замовити
Ремонт плати індикації від 350 грн. Замовити
Заміна блоку сушіння від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНу від 300 грн. Замовити
Заміна двигуна від 320 грн. Замовити
Заміна насосу від 320 грн. Замовити
Чищення зливу від 320 грн. Замовити

Відремонтуємо сушильну машину будь-якої марки

Зламалася сушильна машина? Не турбуйтеся. Довірте ремонт сушильних машин справжнім професіоналам - майстрам нашого сервісного центру в Дніпрі. Ми проведемо комплексну діагностику, виявимо і гарантуємо усунення несправностей будь-якого характеру і складності прямо у клієнта будинку. Досить скласти заявку, зв'язавшись з нами по телефону або по електронній пошті, вказавши точну марку виробника, ознаки поломки, а також найбільш підходящий день і час для візиту наших фахівців. Як правило, ремонт сушильної машини проводиться протягом 24 годин з моменту подачі заявки.

Ремонт сушильних машин

Типові несправності сучасних сушильних машин

Завдяки досить простому пристрою сучасні моделі сушильних машин, при правильній експлуатації і своєчасному обслуговуванні, рідко доставляють проблеми своїм власникам. Тому більшість несправностей є наслідком впливу негативних зовнішніх факторів, неуважності і порушення рекомендацій щодо застосування.

Існує два основних фактори, через які виникає необхідність ремонту сушильних машин, а саме: перевантаження і перегрів. У першому випадку перевищення допустимої ваги сушильної білизни призводить до порушення центрування і просідання барабана, яке часто закінчується обривом або ковзанням приводного ременя, а також прискореним зносом підшипника і амортизаторів.

Ремонт сушильних машин

Крім того, регулярні перевантаження заважають циркуляції пари, що може вивести з ладу нагрівальний елемент (ТЕН). Що стосується другого фактора, то найчастіше це пов'язано з засміченнями в нагнітальних каналах конденсату. У будь-якому випадку точну причину поломки можна встановити тільки після ретельної діагностики, проведеної кваліфікованим майстром.

Не намагайтеся самостійно відремонтувати сушильну машину, не маючи знань і практичного досвіду. Найчастіше таке втручання закінчується серйозним зривом, усунення якого зажадає набагато більше часу і коштів.

Ремонт сушильних машин

Звертаючись за допомогою в наш сервісний центр «На Дому», ви істотно економите свій час і кошти, адже в цьому випадку немає необхідності транспортувати несправну сушильну машину в майстерню. Вартість ремонту буде оголошена майстром тільки після діагностики, а сума буде залежати від конкретної моделі, марки виробника, складності виявленої проблеми і ціни комплектуючих, що вимагають заміни.