Ремонт промислових пральних машин у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Переваги для вас

Швидко

 • Ремонт у день заявки
 • Від 15 хвилин до 24 годин
  залежно від поломки

Недорого

 • Низькі ціни на ремонт
 • Орієнтовні ціни
  можна знайти у прайслисті

З гарантією

 • Досвідчені майстри
 • Від 3 до 12 місяців гарантії
 • Гарантійний документ

Без Б/У запчастин

 • Якщо деталь вийшла з ладу, ми замінюємо її на нову
 • Лише оригінальні запчастини

Ціни на ремонт промислова пральна машина

Найменування послуги Вартість

Ремонтуємо професійні пральні машини з гарантією

Ремонт промислових пральних машин - це складний процес, що вимагає професійного підходу і спеціалізованих інструментів. Майстри сервісного центру «На Дому» мають багаторічний досвід обслуговування подібного обладнання, тому легко справляються навіть з найскладнішими поломками на місці, не транспортуючи техніку в цех. Це додаткова вигода, так як дозволяє заощадити значну суму грошей.

У зв'язку зі складністю обладнання і досить високою вартістю запчастин, ремонт професійних пральних машин обходиться дорожче звичайних. Але якщо ефективність роботи підприємства залежить від стабільної роботи обладнання, категорично не рекомендується економити на зверненні до фахівців і вже тим більше проводити ремонт самостійно.

Підстави для ремонту

Однією з найпоширеніших причин, по якій промислові пральні машини можуть потребувати ремонту, є людський фактор. Як правило, завантаженість пралень дуже велика. Поспішаючи, співробітники часто недбало ставляться до обладнання. Бажаючи прискорити процес прання, машини перевантажують білизною, різко відкривають і закривають двері.

Як і побутова техніка, професійні шайби досить швидко зношують ущільнювачі, часто ламаються ручки люків, вигорають трубчасті електронагрівачі, виходять з ладу зливні шланги і труби, насоси, термостати, щити управління та інші комплектуючі. Пральні машини, які знаходяться в громадському користуванні, часто ламають купюри і акцептори монет.

Виправлення всіх цих проблем є безпосереднім обов'язком наших майстрів. Будь-який, навіть дуже складний ремонт буде проведений протягом доби з моменту отримання заявки. При необхідності майстер може зайти на сайт в той же день. Перед початком роботи діагностика є обов'язковою, що дає можливість точно визначити причину поломки і швидко усунути її.

Подайте заявку зараз!

Щоб викликати майстра, потрібно зробити запит за допомогою форми на цій сторінці або кнопки замовлення зворотного дзвінка. Приймаємо заявки на ремонт професійних пральних машин і в телефонному режимі. Повідомте менеджеру про марку обладнання і зовнішніх ознак поломки. Це дозволить йому заздалегідь підготувати необхідне обладнання та комплектуючі для майбутньої роботи.

На ремонт будь-якого обладнання наш сервісний центр надає довгострокову гарантію, термін дії якої залежить від складності робіт, загального стану пристрою і встановлених комплектуючих

Ремонт промислових пральних машин Поломка промислових пральних машин відремонтуємо промислових пральних машин у Дніпрі! Відремонтуємо промислових пральних машин у Дніпрі!