Ремонт промислових пральних машин у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт промислова пральна машина

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Ремонтуємо професійні пральні машини з гарантією

Ремонт промислових пральних машин - це складний процес, що вимагає професійного підходу і спеціалізованих інструментів. Майстри сервісного центру «На Дому» мають багаторічний досвід обслуговування подібного обладнання, тому легко справляються навіть з найскладнішими поломками на місці, не транспортуючи техніку в цех. Це додаткова вигода, так як дозволяє заощадити значну суму грошей.

У зв'язку зі складністю обладнання і досить високою вартістю запчастин, ремонт професійних пральних машин обходиться дорожче звичайних. Але якщо ефективність роботи підприємства залежить від стабільної роботи обладнання, категорично не рекомендується економити на зверненні до фахівців і вже тим більше проводити ремонт самостійно.

Підстави для ремонту

Однією з найпоширеніших причин, по якій промислові пральні машини можуть потребувати ремонту, є людський фактор. Як правило, завантаженість пралень дуже велика. Поспішаючи, співробітники часто недбало ставляться до обладнання. Бажаючи прискорити процес прання, машини перевантажують білизною, різко відкривають і закривають двері.

Як і побутова техніка, професійні шайби досить швидко зношують ущільнювачі, часто ламаються ручки люків, вигорають трубчасті електронагрівачі, виходять з ладу зливні шланги і труби, насоси, термостати, щити управління та інші комплектуючі. Пральні машини, які знаходяться в громадському користуванні, часто ламають купюри і акцептори монет.

Виправлення всіх цих проблем є безпосереднім обов'язком наших майстрів. Будь-який, навіть дуже складний ремонт буде проведений протягом доби з моменту отримання заявки. При необхідності майстер може зайти на сайт в той же день. Перед початком роботи діагностика є обов'язковою, що дає можливість точно визначити причину поломки і швидко усунути її.

Подайте заявку зараз!

Щоб викликати майстра, потрібно зробити запит за допомогою форми на цій сторінці або кнопки замовлення зворотного дзвінка. Приймаємо заявки на ремонт професійних пральних машин і в телефонному режимі. Повідомте менеджеру про марку обладнання і зовнішніх ознак поломки. Це дозволить йому заздалегідь підготувати необхідне обладнання та комплектуючі для майбутньої роботи.

На ремонт будь-якого обладнання наш сервісний центр надає довгострокову гарантію, термін дії якої залежить від складності робіт, загального стану пристрою і встановлених комплектуючих

Ремонт промислових пральних машин Поломка промислових пральних машин відремонтуємо промислових пральних машин у Дніпрі! Відремонтуємо промислових пральних машин у Дніпрі!