Ремонт подрібнювачів харчових відходів у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Диспоузерів

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Подрібнювач відходів не працює? Ми виправимо це швидко і з гарантією

Установка подрібнювача відходів (утилізатора) вирішує проблему утилізації залишків їжі, виключаючи появу неприємних запахів і комах, а також від постійного засмічення труб. Конструкція цього пристрою надійна, але, як і будь-яка побутова техніка, в процесі експлуатації періодично виходить з ладу.

Послуги з ремонту та обслуговування кухонних подрібнювачів пропонує сервісний центр «На Дому». Наші фахівці приїдуть в будь-який район міста в день отримання заявки.

Найпоширеніші поломки

Подрібнювачі харчових відходів найчастіше виходять з ладу через попадання в організм мішків, губок, ганчір'я, невеликих столових приладів. Якщо власник був неуважним і не відключав пристрій, може знадобитися серйозний ремонт і заміна шліфувальних елементів. Поломка або засмічення шліфувального агрегату може свідчити стійкий неприємний запах і сильний шум в процесі роботи утилізатора.

Протікання виникають через зношування зливного фітинга, прокладок або сальників. Заміну цим деталям пропонує наш сервісний центр. Робота проводиться з використанням оригінальних компонентів, відповідних марці подрібнювача.

Диспоузери можуть вийти з ладу після перепадів напруги в мережі, в результаті чого блок управління або мотор пристрою виходить з ладу. Замінити їх - досить складне завдання, але завдяки нашому великому досвіду, наші мами впораються з нею всього за один візит. Необхідні інструменти та компоненти завжди в наявності.

Переваги для наших клієнтів

Замовляючи ремонт диспоузера в нашому сервісному центрі, ви отримуєте:

  • оперативний виїзд майстра додому в день отримання заявки;
  • професійна діагностика обладнання;
  • нові оригінальні комплектуючі для заміни вийшли з ладу;
  • доступні ціни;
  • рекомендації щодо подальшої експлуатації приладу;
  • гарантія на ремонт і встановлені деталі (від 3 до 12 місяців).

У разі виникнення будь-яких збоїв в роботі утилізатора, не втрачайте часу і викликайте фахівця сервісного центру «Дніпро-Ремонт». Для цього потрібно зайти на сайт і заповнити просту форму заявки або зв'язатися з менеджером по телефону. Майстри щодня працюють у всіх районах міста і передмість, тому вам не доведеться демонтувати пристрій і відвозити в майстерню. Вартість послуг без урахування ціни комплектуючих вказується в прайс-листі на сайті. Точну суму майстер назве після перевірки приладу і визначення поломки. Якщо ви згодні на ремонт, вам не потрібно платити за візит фахівця і діагностику.

Зламався ДиспоузерРемонт диспоузерів Сервісний ремонт харчових подрібнювачів Ремонт диспоузерів із гарантією