Встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт та встановлення кондиціонерів

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Встановлення кондиціонера від 1800 грн. Замовити

Додаткові послуги з кондиціонерів

Швидко і якісно встановимо кондиціонер у вас вдома!

Хочете встановити кондиціонер недорого, але з дотриманням всіх правил? Фахівці сервісного центру «Дніпро-Ремонт» виконають монтаж кондиціонера в будь-якому районі міста або в передмісті. Вони зможуть встановити обладнання в квартирі багатоповерхового будинку або в приватному котеджі і нададуть гарантію на монтаж на термін від 3 до 12 місяців. Роботи проводяться як в будні, так і у вихідні дні, час можна узгодити при обговоренні обсягу робіт.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Що потрібно зробити до приходу майстра

Якщо вам потрібно встановити кондиціонер, що складається з внутрішнього і зовнішнього блоку (спліт-системи), до приїзду фахівців сервісного центру «Дніпро-Ремонт» необхідно звільнити місце для монтажу. Якщо зовнішній блок буде висіти за вікном, потрібно прибрати все з підвіконня. При розташуванні на балконі - забезпечте вільний прохід. Тендітні предмети краще винести з приміщення, а штори зняти. Фахівці повісять спліт-систему, щоб вона не зіпсувала інтер'єр приміщення, але при цьому могла повноцінно виконувати свої функції.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Скільки будуть коштувати послуги з монтажу

Ціни на установку кондиціонерів залежать як від потужності моделі, так і від розміщення, що безпосередньо впливає на довжину магістралі. З нашого прайс-листа можна дізнатися, скільки коштує установка кондиціонера в Дніпрі, але точну суму фахівці зможуть назвати тільки після завершення робіт.

Вартість зростає при роботі в нестандартних умовах - зі сходів, веж, тому встановлювати однакові моделі кондиціонерів на першому і п'ятому поверхах за однаковими тарифами не вийде. Наші ціни ніколи не перевищують середній рівень по місту.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Максимальний комфорт для клієнтів!

Майстри сервісного центру «Дніпро-Ремонт» готові приїхати в будь-який район міста або приміські села. Більшість додатків ми закриваємо в день подачі заявки, а в кінці персонал виписує гарантію на установку кондиціонера терміном на 3-12 місяців. Якщо при монтажі були допущені помилки, які проявилися протягом гарантійного терміну, майстер виправить їх безкоштовно.

Після установки кондиціонера ви можете домовитися з нашим персоналом про сервісні та профілактичні, клінінгові та інші додаткові послуги. Детальна консультація по експлуатації кліматичної технології дозволить продовжити термін її служби.

Для того, щоб оформити заявку, зателефонуйте оператору в робочий час або залиште замовлення в спеціальному вигляді на цій сторінці в будь-який час.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі