Встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Переваги для вас

Швидко

 • Ремонт у день заявки
 • Від 15 хвилин до 24 годин
  залежно від поломки

Недорого

 • Низькі ціни на ремонт
 • Орієнтовні ціни
  можна знайти у прайслисті

З гарантією

 • Досвідчені майстри
 • Від 3 до 12 місяців гарантії
 • Гарантійний документ

Без Б/У запчастин

 • Якщо деталь вийшла з ладу, ми замінюємо її на нову
 • Лише оригінальні запчастини

Ціни на ремонт та встановлення кондиціонерів

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Встановлення кондиціонера від 1800 грн. Замовити

Додаткові послуги з кондиціонерів

Швидко і якісно встановимо кондиціонер у вас вдома!

Хочете встановити кондиціонер недорого, але з дотриманням всіх правил? Фахівці сервісного центру «Дніпро-Ремонт» виконають монтаж кондиціонера в будь-якому районі міста або в передмісті. Вони зможуть встановити обладнання в квартирі багатоповерхового будинку або в приватному котеджі і нададуть гарантію на монтаж на термін від 3 до 12 місяців. Роботи проводяться як в будні, так і у вихідні дні, час можна узгодити при обговоренні обсягу робіт.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Що потрібно зробити до приходу майстра

Якщо вам потрібно встановити кондиціонер, що складається з внутрішнього і зовнішнього блоку (спліт-системи), до приїзду фахівців сервісного центру «Дніпро-Ремонт» необхідно звільнити місце для монтажу. Якщо зовнішній блок буде висіти за вікном, потрібно прибрати все з підвіконня. При розташуванні на балконі - забезпечте вільний прохід. Тендітні предмети краще винести з приміщення, а штори зняти. Фахівці повісять спліт-систему, щоб вона не зіпсувала інтер'єр приміщення, але при цьому могла повноцінно виконувати свої функції.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Скільки будуть коштувати послуги з монтажу

Ціни на установку кондиціонерів залежать як від потужності моделі, так і від розміщення, що безпосередньо впливає на довжину магістралі. З нашого прайс-листа можна дізнатися, скільки коштує установка кондиціонера в Дніпрі, але точну суму фахівці зможуть назвати тільки після завершення робіт.

Вартість зростає при роботі в нестандартних умовах - зі сходів, веж, тому встановлювати однакові моделі кондиціонерів на першому і п'ятому поверхах за однаковими тарифами не вийде. Наші ціни ніколи не перевищують середній рівень по місту.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі

Максимальний комфорт для клієнтів!

Майстри сервісного центру «Дніпро-Ремонт» готові приїхати в будь-який район міста або приміські села. Більшість додатків ми закриваємо в день подачі заявки, а в кінці персонал виписує гарантію на установку кондиціонера терміном на 3-12 місяців. Якщо при монтажі були допущені помилки, які проявилися протягом гарантійного терміну, майстер виправить їх безкоштовно.

Після установки кондиціонера ви можете домовитися з нашим персоналом про сервісні та профілактичні, клінінгові та інші додаткові послуги. Детальна консультація по експлуатації кліматичної технології дозволить продовжити термін її служби.

Для того, щоб оформити заявку, зателефонуйте оператору в робочий час або залиште замовлення в спеціальному вигляді на цій сторінці в будь-який час.

встановлення кондиціонерів у Дніпрі