Ремонт печей для піци у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт печі для піци

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Піч для піци зламана або несправна? Терміновий ремонт на місці!

Поломка печі для піци - справжня катастрофа для піцерії, несправність може зупинити роботу всього закладу. Замовте терміновий ремонт печі для піци в нашому сервісному центрі, ми відновимо обладнання в найкоротші терміни. У нашій команді працюють одні з кращих майстрів Дніпра з обслуговування техніки такого типу, немає таких несправностей, з якими вони б не стикалися і не могли усунути.

Ремонт печей для піци проводиться на місці, не потрібно витрачати час на транспортування важкої техніки в майстерню і назад. У розпорядженні фахівців ДП «Дніпро-Ремонт» є всі необхідні інструменти, прилади та прилади для діагностики для якісного обслуговування газових та електричних приладів на об'єкті.

Види ремонту обладнання

Печі для піци - це складна техніка, робота якої координується модулем управління, тому ми настійно не рекомендуємо виконувати ремонт самостійно, не маючи кваліфікації і досвіду. Навіть досвідчений майстер не завжди може визначити поломку на око, тому наші фахівці обов'язково проводять діагностику.

У печах для піци можуть вийти з ладу такі компоненти і деталі:

  • модуль управління;
  • Трубчасті електронагрівачі;
  • сигнальні лампи і лампи освітлення;
  • термостат;
  • пакетні перемикачі.

І це далеко не повний перелік виконавчих елементів, які можуть зламатися. Іноді майстру доводиться міняти навіть той вогняний камінь, який відслужив свій термін. Діагностика дозволяє точно виявити несправний агрегат, що в кінцевому підсумку значно прискорює ремонт печі для піци. Навіть найсерйозніші проблеми здатні бути усунені нашими фахівцями менш ніж за 24 години.

Якщо вам доведеться змінити вийшов з ладу виконавчий елемент, майстер встановить новий «рідний» вузол для вашої піци-печі. Запчастини для всіх популярних марок і моделей техніки купуються заздалегідь для складу, тому затримок в ремонті не буде через відсутність комплектуючих. На обслуговування обладнання для піцерій та встановлених запчастин надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Мінімальний час для оформлення замовлення

Замовити ремонт піци-печі можна по телефону або за формою зворотного зв'язку на сайті нашої майстерні. На оформлення заявки піде всього пару хвилин, і майстер буде готовий приступити до роботи в той же день.

Після обслуговування обладнання фахівець проінструктує про правильну і безпечну роботу печей для піци. Рекомендується раз на півроку робити профілактику обладнання - звертайтеся до нас.

Ремонт піци-печей Поломка піца-печей Швидко та недорого відремонтуємо піцу-піч у Дніпрі! Ремонт печей у Дніпрі