Ремонт професійних посудомийних машин у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Переваги для вас

Швидко

 • Ремонт у день заявки
 • Від 15 хвилин до 24 годин
  залежно від поломки

Недорого

 • Низькі ціни на ремонт
 • Орієнтовні ціни
  можна знайти у прайслисті

З гарантією

 • Досвідчені майстри
 • Від 3 до 12 місяців гарантії
 • Гарантійний документ

Без Б/У запчастин

 • Якщо деталь вийшла з ладу, ми замінюємо її на нову
 • Лише оригінальні запчастини

Ціни на ремонт промислова посудомийна машина

Найменування послуги Вартість

Ремонт професійних посудомийних машин

Вам потрібне якісне обслуговування та ремонт посудомийної машини в Дніпрі? Зверніться за допомогою до нашого сервісного центру. Досвідчені фахівці з усіма необхідними навичками і кваліфікацією гарантовано розберуться з будь-якою несправністю і повернуть ваше обладнання в повноцінний, справний стан. Всі ремонтні роботи проводяться на місці, що значно економить час і не змусить довго чекати, а також витратити зайві кошти.

Як захистити посудомийну машину від поломок

Професійна посудомийна машина - неодмінний атрибут на кухнях більшості кафе, їдалень і ресторанів. Звичайно, щоб таке обладнання функціонувало справно, необхідно проводити своєчасне технічне обслуговування, а також дотримуватися правил експлуатації. В іншому випадку є ризик пошкодити такий необхідний пристрій.

Найбільш частими причинами поломок в роботі даного обладнання є жорстка водопровідна вода і засмічення в зливній системі. Накип, який осідає на внутрішніх поверхнях, виводить з ладу нагрівальні елементи (трубчасті електронагрівачі), а сміття в зливі перешкоджає нормальній циркуляції води, а також створює додаткові навантаження на насос. Щоб уникнути подібних неприємностей, важливо використовувати спеціальну регенеруючу сіль, а також проводити періодичну профілактичну чистку фільтрів від накопиченого жиру і залишків їжі.

Слід пам'ятати, що обслуговування і ремонт посудомийних машин промислового класу має свою специфіку, тому не рекомендується намагатися проводити його самостійно. Такі дії можуть значно погіршити наявний зрив, а також підвищити ризик отримання травми. Найпростіший спосіб - довірити роботу знаючим професіоналам.

Найкращі умови для наших клієнтів

Наш сервісний центр здійснює технічне обслуговування, монтаж і ремонт професійних посудомийних машин в Дніпрі на найвигідніших для клієнтів умовах, серед яких:

 • офіційна гарантія до 12 місяців з усіма необхідними паперами;
 • оперативний виїзд майстра на місце;
 • проведення всіх робіт в строго встановлені, заздалегідь визначені терміни.

Якість і надійність послуг, що надаються гарантується високим професіоналізмом наших майстрів, а також використанням сучасних інструментів, спеціалізованого обладнання та оригінальних комплектуючих.

Подайте заявку сьогодні, зв'язавшись з нами по телефону або електронній пошті.

Ремонт професійних посудомийних машин Поломка професійних посудомийних машин відремонтуємо професійних посудомийних машин у Дніпрі