Ремонт професійних посудомийних машин у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт промислова посудомийна машина

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Ремонт професійних посудомийних машин

Вам потрібне якісне обслуговування та ремонт посудомийної машини в Дніпрі? Зверніться за допомогою до нашого сервісного центру. Досвідчені фахівці з усіма необхідними навичками і кваліфікацією гарантовано розберуться з будь-якою несправністю і повернуть ваше обладнання в повноцінний, справний стан. Всі ремонтні роботи проводяться на місці, що значно економить час і не змусить довго чекати, а також витратити зайві кошти.

Як захистити посудомийну машину від поломок

Професійна посудомийна машина - неодмінний атрибут на кухнях більшості кафе, їдалень і ресторанів. Звичайно, щоб таке обладнання функціонувало справно, необхідно проводити своєчасне технічне обслуговування, а також дотримуватися правил експлуатації. В іншому випадку є ризик пошкодити такий необхідний пристрій.

Найбільш частими причинами поломок в роботі даного обладнання є жорстка водопровідна вода і засмічення в зливній системі. Накип, який осідає на внутрішніх поверхнях, виводить з ладу нагрівальні елементи (трубчасті електронагрівачі), а сміття в зливі перешкоджає нормальній циркуляції води, а також створює додаткові навантаження на насос. Щоб уникнути подібних неприємностей, важливо використовувати спеціальну регенеруючу сіль, а також проводити періодичну профілактичну чистку фільтрів від накопиченого жиру і залишків їжі.

Слід пам'ятати, що обслуговування і ремонт посудомийних машин промислового класу має свою специфіку, тому не рекомендується намагатися проводити його самостійно. Такі дії можуть значно погіршити наявний зрив, а також підвищити ризик отримання травми. Найпростіший спосіб - довірити роботу знаючим професіоналам.

Найкращі умови для наших клієнтів

Наш сервісний центр здійснює технічне обслуговування, монтаж і ремонт професійних посудомийних машин в Дніпрі на найвигідніших для клієнтів умовах, серед яких:

  • офіційна гарантія до 12 місяців з усіма необхідними паперами;
  • оперативний виїзд майстра на місце;
  • проведення всіх робіт в строго встановлені, заздалегідь визначені терміни.

Якість і надійність послуг, що надаються гарантується високим професіоналізмом наших майстрів, а також використанням сучасних інструментів, спеціалізованого обладнання та оригінальних комплектуючих.

Подайте заявку сьогодні, зв'язавшись з нами по телефону або електронній пошті.

Ремонт професійних посудомийних машин Поломка професійних посудомийних машин відремонтуємо професійних посудомийних машин у Дніпрі