Ремонт пилососа у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Пилососи

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Подаруйте своєму пилососу нове життя!

Тим, хто звик прибирати в будинку всього за півгодини за допомогою розумних технологій, складно змусити себе знову взятися за віник в разі його поломки. Якщо ви хочете повернутися до звичного рівня комфорту, замовте ремонт пилососів будинку, і ми вирішимо проблему протягом 24 годин з моменту лікування. Майстри сервісного центру «На Дому» відремонтують пилососи Електролюкс, Saturn, Bosch, LG, Samsung недорого і з гарантією.

На що ви скаржитеся?

Причини звернення в сервісний центр «На Дому» можна розділити на кілька груп:

  • пилосос не включається;
  • різко погіршилася якість всмоктування;
  • не накручує і не глушить шнур;
  • неможливо регулювати потужність;
  • ламаються механічні засувки або мішкотримачі;
  • шланг пошкоджений.

У більшості випадків заміна деталей пилососа виявляється набагато більш простим і вигідним рішенням, ніж ремонт. Ми демонтуємо несправні кнопки, щити управління або деталі шасі і встановимо фірмові деталі, які ідеально підійдуть під цю модель.

Скільки дорого обійдеться відвідування майстра?

У нашому сервісному центрі ціни підтримуються на комфортному рівні, так що ремонт пилососа обійдеться не дорожче, ніж в інших майстернях Дніпра. Приблизні ціни можна знайти в нашому прайс-листі, а точну вартість майстер розраховує після постановки діагнозу.

Що таке гарантія після ремонту?

Замовляючи ремонт пилососів в Дніпрі, ви отримуєте гарантійний талон на спеціальному бланку. Залежно від складності поломки, року виготовлення приладу і ступеня загального зносу конструкції гарантійний термін становить 3-12 місяців. Якщо за цей час тільки що відремонтована деталь знову зламається, майстер замінить її безкоштовно (список винятків вказується в документі).

Швидке обслуговування у вас вдома

Доставити техніку в сервісний центр - дороге і клопітка завдання. Ми пропонуємо ремонтувати пилососи в домашніх умовах в будь-яких районах Дніпра і заміських населених пунктах. Для того щоб майстер підготувався до візиту, вкажіть марку і модель вашого пилососа, опишіть ознаки поломки і залиште телефон для зв'язку. Найближчим часом ми передзвонимо, щоб узгодити час приїзду фахівця і уточнити деталі. Наші співробітники принесуть з собою точні прилади для діагностики електрики і зручні інструменти, щоб робота була виконана швидко і якісно. Заявку можна оформити не тільки в будні, але і у вихідні дні.

Ремонт пилососу спеціалістом сервісного центруДиагностика и ремонт пылесосов Диагностика пылесосов Ремонт пилососів