Ремонт бойлерів у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт бойлерів

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість

Ми відремонтуємо ваш бойлер в домашніх умовах з гарантією!

Водонагрівач, як і будь-яке інше складне обладнання, потребує систематичного і якісному обслуговуванні, а іноді і в ремонті. Причиною поломки можуть бути:

 • жорстка водопровідна вода;
 • критичний знос конструктивних деталей;
 • заводські дефекти;
 • порушення правил експлуатації;
 • коротке замикання або скачки напруги в мережі.

Однак найчастіше ремонт бойлера потрібен через неправильну установку і підключення - наш сервісний центр в Дніпрі допоможе швидко і недорого вирішити проблему прямо в домашніх умовах. Досить залишити заявку на цій сторінці сайту, і ми відправимо майстра на вказану адресу в той же день.

Перелік послуг нашого сервісного центру

До нас часто звертаються власники електричних водонагрівачів, тому наші фахівці вже можуть скласти керівництво до найбільш частих причин виходу бойлера з ладу. Протягом гарантійного терміну особливих проблем з обслуговуванням не виникає, але вже через пару років інтенсивної експлуатації може знадобитися ремонт або заміна деяких деталей водонагрівача:

 • Трубчастий електронагрівач;
 • щити управління;
 • анод магнію;
 • терморегулятор і терморегулятор;
 • запобіжний клапан і фланець;
 • прокладки, ущільнювальні кільця і перехідники.

До популярних видів послуг також можна віднести чистку нагрівальної камери і усунення протікання в з'єднаннях. У більшості випадків дрібні комплектуючі простіше і дешевше замінити на нові - фахівці сервісного центру «Дніпро-Ремонт» проведуть необхідні процедури прямо вдома, витративши на все від 15 хвилин до 24 годин. День - це максимальний термін, який нам знадобиться для того, щоб відремонтувати навіть повністю несправний бойлер. Це далеко не повний перелік переваг нашої майстерні.

Що пропонує своїм клієнтам СЦ "На Дому"

Оперативність, професіоналізм і еталонна якість обслуговування. Вам більше не доведеться демонтувати і транспортувати водонагрівач - майстер ремонту бойлера приїде за викликом в будь-який район Дніпра або передмістя. Він проведе діагностику, безпомилково визначить причину проблеми і замінить несправні деталі прямо в домашніх умовах. Ми використовуємо тільки нові і оригінальні запчастини - ніяких вживаних або відновлених комплектуючих.

Окремо варто сказати про гарантію на послуги: ми не тільки видаємо талон всім клієнтам нашого сервісного центру на термін від 3 до 12 місяців, а й оформляємо акт виконаних робіт. Пам'ятайте, що тільки такий документ є офіційним підтвердженням зобов'язань підрядника перед замовником. Не звертайтеся до приватників - не ризикуйте заради сумнівних заощаджень.

Ремонт бойлерів у Дніпрі Поломка бойлера Поломка бойлера у Дніпрі