Ремонт телевізорів у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Телевізори

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Будь-яка несправність телевізора не є проблемою!

Наш сервісний центр надає комплексний спектр послуг з ремонту телевізорів, а також плазмових панелей всіх відомих брендів. Кваліфіковані майстри мають великий досвід роботи, тому в найкоротші терміни впораються з несправностями будь-якої складності.

Приклади поширених несправностей

Сучасні моделі телевізорів досить надійні і поєднують в собі безліч різних функцій, серед яких наявність вбудованого вінчестера, доступ до інтернету, можливість дивитися відео онлайн і багато іншого. При дбайливому поводженні вони легко можуть прослужити своїм власникам довгі роки, але постійні порушення правил експлуатації, погана якість збірки, заводські дефекти, а також різні механічні впливи часто призводять до необхідності ремонту.

Найчастіше нашим фахівцям доводиться стикатися з проблемами наступного характеру:

  • зламаний, потрісканий екран, необхідність заміни матриці;
  • відновити електропостачання;
  • усунення проблем з відтворенням аудіо;
  • вихід з ладу ламп освітлення;
  • нещільні або пошкоджені роз'єми.

Найпоширенішою поломкою, з якою стикаються власники сучасних моделей телевізорів, є вихід з ладу блоку живлення. Він може бути як вбудований в корпус, так і підключений окремо. Погана якість збірки заводу, а також різкі скачки напруги призводять до перегорання компонентів електронної плати. Зазвичай в цьому випадку несправний агрегат замінюється на новий, тому що більшість має нероздільний (монолітний) корпус. Що стосується вбудованих інверторів, то найчастіше ремонт полягає в компонентної пайці силової плати з подальшою заміною елементів.

Переваги послуг сервісного центру «На Дому»

Ми пропонуємо найкращі умови для наших клієнтів, а саме:

  • висока швидкість роботи;
  • досвідчені, кваліфіковані майстри;
  • сучасне обладнання та інструменти;
  • оригінальні запчастини і їх якісні аналоги, якщо з випуску знімається потрібна деталь;
  • офіційна гарантія.

Для більшої зручності ми ремонтуємо телевізори виключно вдома у замовника, щоб заощадити час і виключити зайві витрати.

Замовити послугу досить просто. Зв'яжіться з нами за номером телефону, вказаним в розділі «Контакти», вказавши тип, модель і ознаки несправності.

Діагностика та ремонт телевізорівПочинка телевізора у Дніпрі Обслуговування телевізора недорого Ремонт телевізора Ремонт телевізора швидко та недорого