Сервісний центр "Дніпро-Ремонт"

Сервісний центр "Дніпро-Ремонт"

Якби не побутова техніка, нам довелося б практично весь вільний час витрачати на миття, приготування їжі, прибирання і миття посуду. На щастя, сучасні пристрої виконують ці рутинні процеси автоматично, звільняючи наше дозвілля. Складнощі виникають тільки в одному випадку - якщо побутова техніка виходить з ладу і потребує термінового ремонту. Хоча це не проблема - майстри нашого сервісного центру готові усунути будь-яку поломку швидко і якісно.

Що ми ремонтуємо

Ми обслуговуємо побутову техніку різних марок і років випуску. У перелік послуг входить наступний ремонт:

  • холодильники;
  • хлібопічки;
  • пральні машини;
  • чайники;
  • мультиварки;
  • варильні поверхні і духові шафи;
  • Соковижималки.

Крім того, в штаті сервісного центру є майстри, що спеціалізуються на ремонті комп'ютерної техніки: стаціонарних ПК, планшетів, моноблоків, ноутбуків. Також ми ремонтуємо мобільні телефони будь-яких моделей. Завдяки великому досвіду фахівці швидко справляються з найскладнішими поломками. Якщо ви скинули мобільний телефон у воду або пробивали екран ноутбука, звертайтеся до нас - на відміну від багатьох майстерень, ми навіть беремося за такі завдання.

Як ми працюємо

Співпраця з СК «Дніпро-Ремонт» приємна і вигідна - звернувшись до нас, ви заощадите час, адже наші майстри працюють в дорозі. Щоб запросити фахівця додому, залиште заявку онлайн або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Обов'язково вкажіть тип побутової техніки і характер поломки - чим більше інформації ви надасте, тим краще майстер підготується до ремонту. Наші співробітники працюють на території Дніпра і передмістя, прибувають за вказаною адресою вже через півгодини після оформлення замовлення. Ремонту завжди передує комплексна діагностика побутової техніки.

Переваги

Під час обслуговування пристроїв ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі - деталі підбираються під конкретну модель. Ремонт займає не більше доби (частіше - всього пару годин), вся робота виконується за один візит. Ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання та нові інструменти. Ми даємо гарантію на термін від 3 місяців до одного року. Відповідаємо на питання, що стосуються експлуатації побутової техніки, і даємо корисні поради, дотримуючись яких можна уникнути поломок. Щоб отримати консультацію або замовити ремонт, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом - через сайт або по телефону. Ми щодня на зв'язку.

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія та оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 8.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам по телефонах:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Короленка 3