Заміна барабана в пральній машині Bosch у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Барабан

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Установка нового барабана от 980 грн. Замовити

Заміна барабана в пральній машині Bosch

Необхідність заміни барабана пральної машини «Бош» зустрічається досить рідко, що обумовлено високою якістю і надійністю побутової техніки, що випускається цим відомим брендом. Однак є винятки. При цьому усуненням несправності повинні займатися кваліфіковані фахівці надійного і перевіреного сервісного центру.

Основні причини і ознаки несправності

Щоб уникнути серйозного і дорогого ремонту необхідно заздалегідь виявити і усунути несправності і своєчасно їх усунути. Одним з найпоширеніших ознак поломки є сильна люфт барабана, підвищені вібрації і шуми. Як правило, вони виникають через зношених амортизаторів, ресорних підвісок, пошкодженого підшипника або деформованого шківа. Точну причину проблеми може встановити тільки досвідчений чарівник.

Рідше корозія призводить до пошкоджень, що важливо для застарілих моделей пральних машин Bosch, які пропрацювали більше 10-12 років. Природний механічний знос викликає руйнування реберного кріплення і, як наслідок, пошкодження білизни, що миється. Крім внутрішніх поверхонь, корозія може привести в непридатність кріплення барабанного приводу, що унеможливлює подальшу експлуатацію пристрою.

Майстри відносять цю процедуру до категорії складних, капітальних ремонтів, тому не рекомендують намагатися провести її самостійно. Найчастіше такі спроби стають причиною поломок інших елементів пральної машини. Саме тому при появі перших ознак проблеми слід негайно звернутися за допомогою в наш сервісний центр.

Оперативний і якісний ремонт

Фахівці нашого сервісного центру в Дніпрі мають всі необхідні навички і практичний досвід, тому виконають швидку заміну барабана пральної машини Bosch вдома у замовника, а також нададуть фірмову гарантію на всі запасні частини. Вартість такої послуги розраховується індивідуально, залежить від моделі машини і ціни на нову запчастину.

Для того щоб замовити послугу, вам необхідно зателефонувати нам за номерами, які розміщені у вкладці «Контакти», або відправити своє повідомлення на електронну адресу. Не забудьте вказати точну модель пристрою і потрібний час для приходу майстра. Як правило, заява оформляється протягом доби з моменту подачі.

Ремонт барабана в стиральных машинах Bosch Ремонт стиральных машин на дому Качественный ремонт барабана