Заміна клапанів в пральній машині Indesit у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Клапан

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена клапанов от 180 грн. Замовити

Замініть зламаний впускний клапан Indesit на новий з гарантією

Заміна клапана пральної машини Indesit необхідна, якщо вода не потрапляє в бак після включення програми. Фахівці сервісного центру «Дніпро-Ремонт» готові виконувати роботи вдома з клієнтами з будь-якого району Дніпра або передмістя. Для того щоб майстер приїхав в зручний для вас час, заповніть заявку на сайті, вказавши основні контактні дані: ПІБ, район міста і контактний номер телефону. А коли вам передзвонить менеджер, опишіть симптоми поломки і домовтеся про час ремонту. Подати заявку і уточнити будь-які питання можна по телефону.

Міняти або ремонтувати?

Впускний клапан пральної машини Indesit - це, по суті, заслінка, як в звичайному крані. Але він відкривається і закривається не вручну, а автоматично, подаючи на котушки напругу, яке може бути від однієї до трьох. Саме такі котушки найчастіше горять. Потім впускний клапан приходить в непридатність і перестає реагувати на сигнали модуля управління.

Є можливість відремонтувати деталь. Котушки окремо не продаються, але їх можна взяти з іншої пральної машини. Робота по заміні елемента досить копітка і рідко себе виправдовує. Буває, що відновлений електромагнітний клапан знову виходить з ладу через кілька днів. Адже невідомо, скільки вже спрацювала котушка, взята з іншого пристрою.

Наші майстри не використовують в своїй роботі вживані деталі, вважаючи за краще встановлювати нові оригінальні комплектуючі, які значно подовжують термін служби обладнання. Тому згорілий впускний клапан індези не буде відновлений, а замінений на новий. Коштує ця деталь недорого, як і роботи по її установці, і в результаті ви надовго забудете про проблеми з надходженням води в пральну машину.

Іноді, якщо клапан просто забитий іржею та іншим сміттям, яке впало з водопроводу, але не пошкоджено, можна обійтися і без заміни. Деталь просто очищається і встановлюється на місце. Щоб з'ясувати, працює клапан чи ні, наші майстри проводять попередню діагностику, перевіряючи опір котушок. Але якщо іржі занадто багато, навіть якщо механізм працює, краще його замінити. Уникнути засмічень можна, встановивши фільтри для води при підключенні пральної машини.

Ціна та гарантія

Заглянувши в наш прайс-лист, ви побачите, що вартість заміни електромагнітного клапана пральної машини «Індесіт» цілком доступна за ціною. А за діагностику обладнання зовсім не доведеться платити, якщо ви згодні на проведення ремонтних робіт. Крім того, на новий клапан ви отримаєте гарантію від нашого сервісного центру терміном на 3 місяці. Якщо він знову зламається за цей час, вам не доведеться платити за другу заміну.

Ремонт в стиральных машинах Indesit Быстрый ремонт клапана Ремонт клапана в Днепре