Заміна компресора в холодильниках LG у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Компресор

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена компрессора от 950 грн. Замовити

Ми поміняємо компресор в холодильниках LG вдома в будь-якому районі Дніпра!

Холодильник Lg не вмикається або вимикається відразу після запуску, не остигає або починає працювати дуже довго? Вам потрібна допомога фахівця. Швидше за все, причиною цих проблем став вихід з ладу компресора, який відповідає за переміщення парів холодоагенту в холодильниках.

Майстер сервісного центру «Дніпро-Ремонт» якісно і швидко замінить компресор холодильника LG в домашніх умовах. Вам не потрібно буде брати холодильник на службу, а потім повертатися додому. У разі ремонту нашим фахівцем вам не потрібно буде оплачувати від'їзд майстра і діагностику обладнання. Ви будете платити тільки за роботу і вартість комплектуючих.

Що пропонує СК "Дніпро-Ремонт"

Заміна компресора в холодильнику - складне завдання, яке під силу тільки кваліфікованому фахівцеві. В процесі роботи потрібно буде видалити з системи весь фреон, для чого потрібно спеціальне обладнання. А після установки і підключення компресора холодоагент необхідно залити і знову пропилососити, щоб не допустити протікання.

Самостійно проводити подібний ремонт категорично не рекомендується. Все може закінчитися покупкою нового холодильника. Довірте цю роботу нашому майстру. Він підбере на складі відповідний компресор для вашої моделі і встановить його, виконавши всі правила безпеки. Вже через добу після подачі заявки на ремонт ви отримаєте працюючий холодильник. Завдяки високому професіоналізму майстрів і використанню якісних оригінальних комплектуючих, вам не доведеться довго звертатися в майстерню по ремонту компресора.

Переваги професійного ремонту

Не шукайте в газетах або інтернеті приватного майстра заміну компресора в холодильнику LG в надії заощадити. Вони не завжди залишають навіть візитну картку, не кажучи вже про гарантійні документи. Компресор - дорога деталь, тому його вихід з ладу завжди неприємний. Особливо якщо це сталося незабаром після того, як його замінили. Змусити приватного майстра виправити помилку часто неможливо. Цього не станеться, якщо ви зв'яжетеся з нами. Всі наші майстри повинні підписати акт виконаних робіт і видати документ із зазначенням гарантійного терміну на встановлені комплектуючі.

Тривалість гарантії, в залежності від специфіки робіт і встановлених комплектуючих, може становити від 3 до 12 місяців. Якщо встановлений компресор вийде з ладу до закінчення гарантії, ми замінимо його абсолютно безкоштовно. Але такі випадки трапляються вкрай рідко. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, тому термін післяремонтних робіт обладнання набагато вище гарантійного терміну.

Ремонт компрессора в LG Ремонт холодильника LG в Днепре Качественный ремонт компрессора холодильника LG