Заміна компресора в холодильнику Samsung у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Компресор

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена компрессора от 950 грн. Замовити

Замовте компресор на заміну в холодильнику Samsung додому!

Робота холодильника з несправним компресором може привести до інших поломок. Замовити ремонт або заміну двигуна холодильників Samsung в нашому сервісному центрі - одній з кращих майстерень з ремонту побутової техніки в Дніпрі. Досвідчені фахівці замінять двигун швидше, ніж за 24 години.

Власники холодильників Samsung можуть замовити заміну компресора по телефону або на сайті нашого сервісного центру за допомогою форми зворотного зв'язку. Заявка буде оброблена максимально швидко, замовлення відразу ж піде на роботу. Майстер зможе відремонтувати або замінити мотор холодильника в той же день в зручний для вас час.

Ознаки відмови двигуна

Симптоми, що вказують на поломку компресора, можуть виражатися наступним чином:

  • мотор не включається і не працює без зупинок;
  • в морозильній камері і холодильному відділенні заморожує снігова «шуба»;
  • робота холодильника відбувається зі сторонніми звуками (клацання, шліфування, брязкання);
  • двигун дзижчить, але робоча камера не охолоджується.

Точно визначити, чи потрібно замінювати компресор, чи можна його відремонтувати або причина в виході з ладу іншого агрегату, дозволяє діагностика, яку обов'язково виготовляють наші майстри. Такий підхід дає можливість повністю виключити помилки в обслуговуванні холодильників і значно прискорити подальший ремонт. Деякі дрібні проблеми можна усунути за 15-20 хвилин.

При ремонті холодильників Samsung використовуються тільки нові оригінальні комплектуючі. При необхідності заміни на вашому пристрої буде встановлений компресор, який точно відповідає моделі пристрою. На ремонт і встановлені двигуни надається гарантія з видачею відповідного документа.

Вигідні умови обслуговування

Заміна компресорів в холодильниках Samsung проводиться в домашніх умовах в будь-якому районі Дніпра і передмістя. Це дуже зручно і вигідно, так як немає необхідності доставляти важку техніку в майстерню і назад. У розпорядженні майстрів СК «Дніпро-Ремонт» є все необхідне для якісної заміни або ремонту двигуна на місці.

Ціни на усунення найбільш поширених несправностей холодильних пристроїв можна дізнатися з прайс-листа. У скільки обійдеться заміна компресора вашого холодильника, залежить від його моделі, вартість буде оголошена фахівцем після огляду обладнання. Плата за виклик майстра і діагностику обладнання в разі подальшого ремонту обладнання не стягується.

Ремонт компрессора в Samsung Ремонт холодильника Samsung в Днепре Качественный ремонт компрессора