Заміна лампочки в холодильнику Indesit у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Лампочки

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена лампочки (освещения) от 80 грн. Замовити

Немає світла в холодильнику Indesit? Виклик майстрів для заміни лампочки

Ви відкрили холодильник і світло в камері не з'явилося? Якщо при цьому мотор працює справно, справа, швидше за все, в згоріла лампочки. Його можуть замінити фахівці нашого сервісного центру в Дніпрі. Щоб подати заявку на заміну лампочки в холодильнику Indesit, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, або заповнити форму зворотного зв'язку.

Чи варто звертатися до фахівця?

Звичайно, лампа не є надскладною частиною, яку неможливо замінити самостійно. При належній майстерності з цим впорається будь-який чоловік. Але якщо ви не хочете розбиратися в конструкції абажурів, видах лампочок і схемах підключення проводів, наші майстри завжди прийдуть на допомогу. Заміна лампочки в холодильнику Indesit займе у них всього кілька хвилин, а коштує ця послуга недорого.

Звернувшись в наш сервісний центр, ви уникнете від бігу по магазинах в пошуках потрібної лампи, що підходить для вашої моделі холодильника. Майстер сам забере його на складі. Навіть якщо ви легко міняєте лампи в люстрі, не відмовляйтеся від допомоги фахівця у випадку з холодильником Indesit. Абажур в ньому трохи складніше, і щоб дістатися до лампи, його доведеться відкрутити, а потім встановити на місце.

Освітлення в холодильнику може не спрацювати через несправну проводку. В цьому випадку допомога фахівця буде дуже корисною. Після постановки діагнозу майстер виявить причину нестачі освітлення і усуне проблему.

Іноді недолік світла в холодильнику є сигналом про більш серйозні проблеми, ніж перегоріла лампа. Виявлення і ремонт цих поломок на ранній стадії обійдеться набагато дешевше.

У чому наша перевага

Майстри нашого сервісного центру виконують будь-який ремонт холодильників, в тому числі і заміну лампочки. Залежно від тяжкості поломки ремонт займає від 15 хвилин до 24 годин. Майстер може прийти навіть в день подачі заявки.

Всі ремонтні роботи проводяться у вас вдома, вам не доведеться відвозити обладнання в майстерню. Тому, якщо у вашої мами або бабусі в холодильнику є лампочка, і ви не встигнете її замінити, зателефонуйте нашому господареві, і він приїде в будь-яку точку міста. День і час ремонту ви призначаєте самі.

Навіть на такий простий компонент, як лампочка, ми надаємо гарантію терміном на 3 місяці. Якщо раптом лампа згорить до цього терміну, ми замінимо її абсолютно безкоштовно. Але правильно підібрана і встановлена лампочка зазвичай служить в рази довше.

Замена лампочки в холодильнике Indesit Ремонт холодильников в Днепре Качественняа замена лампочки в холодильнике Indesit Поменять лампочку в холодильнике Indesit