Заміна ременя в пральній машині Самсунг у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Пояс

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена приводного ремня от 220 грн. Замовити

Заміна ременя в пральній машині Самсунг

Варто уважно стежити за технічним станом побутової техніки, щоб вчасно розпізнати несправність і знизити витрати на можливий ремонт. Якщо ви помітили, що барабан пральної машини Samsung перестав крутитися, можливо, настав час замінити приводний ремінь. Ця деталь передає обертання від мотора до барабана, присутня в конструкції агрегатів горизонтального і вертикального типу. Як правило, робочого ресурсу вистачає надовго, але через інтенсивне навантаження і порушень правил експлуатації матеріал виготовлення може зношуватися раніше покладеного терміну.

З діагностикою пральної машини Самсунг краще не зволікати: заміна ременя - проста і відносно недорога процедура, яка заощадить вам гроші і час. Довірте завдання майстрам сервісного центру «Дніпро-Ремонт» і вже через кілька годин отримаєте повністю діючий підрозділ. Самостійно краще не експериментувати: система обертання барабана знаходиться всередині корпусу, тому провести ремонт без демонтажу деяких деталей не вийде. Це завдання повинен взяти на себе досвідчений і грамотний фахівець з відповідним інструментом в арсеналі.

Причин

Ось кілька факторів, які прискорюють знос або призводять до розриву:

  • розтяжка;
  • порушення в роботі системи амортизатора;
  • занадто сильна вібрація;
  • кріплення шківа розхиталося;
  • підшипник вийшов з ладу;
  • пошкодження D-майданчика;
  • деформація вала.

Також заміна приводного ременя може знадобитися, якщо двигун пральної машини Samsung втратив статичне кріплення. Характерні несправності в роботі пристрою помітити нескладно, але провести якісний і ефективний ремонт складніше. Зверніться в наш сервісний центр, ми позбавимо вас від клопоту і допоможемо знизити витрати. Дивіться самі: оцініть наш прайс-лист, щоб дізнатися, скільки коштує заміна ременя на пральній машині Samsung.

наслідки поломки

Стан цієї невеликої деталі безпосередньо залежить від ключових експлуатаційних характеристик пральної машини Samsung. Якщо ремінь розтягнутий, швидкість обертання барабана впаде, а спін або інтенсивна функція прання буде недоступна. Якщо деталь зісковзне або зламається, пристрій не включиться. Крім того, своєчасна заміна знижує ризик відмови двигуна.

Рішення

Дотримуйтесь інструкції і техніка прослужить довгі роки. Якщо неприємності все ж трапиться і вашій пральній машині Samsung терміново потрібно замінити приводний ремінь, викликайте професійного майстра. Не ризикуйте і не звертайтеся до приватників, залиште заявку на сайті сервісного центру «Дніпро-Ремонт», щоб отримати оперативну і кваліфіковану технічну допомогу. Ми працюємо в місті і області, використовуємо тільки оригінальні і нові запчастини, а також оформляємо гарантію на всі види послуг. Детальніше ви знайдете у нашого менеджера.

Как поменять ремень стиральных машин Самсунг Замена ремня Замена ремня в стиралке