Заміна сальника на пральній машині Samsung у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Залоза

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити

Дірявий сальник на шайбі Samsung? Викликайте майстра додому - ми полагодимо це з гарантією!

Будь-яка пральна машина Samsung оснащується сальником, який при зношенні і пошкодженні вимагає заміни. Для заміни пломби необхідно практично повністю розібрати шайбу, тому таку відповідальну роботу можна довірити тільки фахівцеві.

Якщо ви живете в Дніпрі або передмісті, замовте заміну сальника в нашому сервісному центрі, ми обслуговуємо всі моделі пральних машин Samsung. Вам не доведеться транспортувати пральну машину в майстерню. Майстер замінить пломбу в домашніх умовах, в зручний для вас час з 9.00 до 21.00 в будь-який день тижня.

Як виявити поломку

Сальник являє собою гумове кільце, яке надягають на вал і вставляють в підшипник, захищаючи останнього від згубного для нього проникнення води. Так як ущільнення в процесі експлуатації шайби весь час треться об вал, він зношується і починає пропускати рідину. Далі підшипник виходить з ладу, про що свідчить сильний гул при митті, який додатково посилюється при натисканні.

За зовнішніми ознаками пральної машини Samsung неможливо визначити, що сальник потрібно замінити до тих пір, поки несучий вкладиш не почне шуміти. Так зазвичай ущільнювач змінюють разом з підшипником.

Щоб замінити пару, потрібно зняти верхню і нижню кришки, передню стінку, манжету, від'єднати всю проводку, демонтувати бак і зняти з нього барабан. Робота трудомістка і відповідальна, тому ми не рекомендуємо самостійно міняти сальник. Навіть в професійних сервісних центрах заміною сальників займаються тільки досвідчені майстри.

Слід зазначити, що сторонній шум під час роботи шайби може бути викликаний і іншими проблемами: виходом з ладу амортизаторів, поганим кріпленням хреста і противаг, попаданням сторонніх предметів в барабан. Наші фахівці спочатку проводять діагностику, а вже за її результатами виконують ремонт. Такий підхід дозволяє уникнути помилок і відремонтувати пральні машини в найкоротші терміни. Заміна сальника і підшипника не займе більше 24 годин.

Як зробити замовлення

Жителі Дніпра можуть замовити послугу шайби Samsung за допомогою одного з телефонів, вказаних на сайті майстерні, або скориставшись формою зворотного дзвінка. В останньому випадку вам передзвонить оператор, щоб узгодити умови і зручний для вас час для ремонту пральної машини. У разі заміни сальника, виклик фахівця і діагностика апарату безкоштовні. Ми встановлюємо тільки нові оригінальні запчастини, і надаємо гарантію від 3 місяців до року на обслуговування шайб.

Замена сальника в стиральных машинах Самсунг Ремонт стиральных машин Качественная замена сальника в стиральной машине Ремонт стиральных машин Самсунг