Заміна сальника в пральних машинах LG у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Залоза

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена сальника от 150 грн. Замовити

Заміна сальника в пральних машинах LG

Якщо ви помітили, що свіжомитий білизна потрапила під удар мастила, вода в баку каламутна, а ваша пральна машина LG видає більше шуму, ніж зазвичай, можливо, вам доведеться замінити сальник. Ця невелика деталь захищає підшипник і механізм обертання від контакту з водою, якщо герметичність з'єднання порушена, деякі компоненти починають швидше зношуватися. В результаті вартість ремонту пральної машини LG збільшується, тому рекомендуємо не ігнорувати проблему і якомога швидше замінити сальник.

Це не так складно, як здається, до того ж не доведеться брати агрегат в майстерню. Можна просто звернутися в сервісний центр «Дніпро-Ремонт»: ми в той же день опрацюємо заявку і відправимо досвідченого фахівця на заміну сальника в пральній машині LG прямо вдома.

До ваших послуг досвідчені майстри

Співробітники сервісного центру «Дніпро-Ремонт» прекрасно знають свою справу і приділяють достатньо уваги обслуговуванню побутової техніки, навіть якщо мова йде про просту, на перший погляд, процедуру.

Для початку майстер проводить діагностику, щоб встановити причину поломки і визначити, чи потрібна пральна машина LG в заміні стали або проблема в іншій. Без демонтажу і обстеження механізму обертання це зробити неможливо, але деякі характерні ознаки поломки все ж варто виділити:

 • гудіння, шліфування та інші нетипові звуки під час прання;
 • потрапляння мастила і іржі в резервуар;
 • барабан обертається з силою, помітна зворотна реакція з'єднання;
 • вібрація вище норми;
 • механічні пошкодження і протікання.

Помітити такі проблеми досить просто, але усунути поломку без допомоги фахівця навряд чи вдасться.

Що потрібно знати

Самостійні експерименти з ремонтом сучасної побутової техніки рідко бувають вдалими. Без відповідних навичок, обладнання та запасних частин легше нашкодити, ніж ремонтувати: армування ущільнювача для пральних машин LG легко деформується, тому заміну краще довірити майстру СК «Дніпро-Ремонт». По-перше, він не помилиться з вибором комплектуючих, а по-друге - не зашкодить елементи конструкції при розбиранні агрегату.

Ось список інших наших переваг:

 • приймаємо заявки на сайті цілодобово;
 • заміна комплектуючих проводиться в домашніх умовах, ремонт займає від 15 хвилин до 24 годин;
 • на пральні машини LG кладемо тільки нові оригінальні сальники;
 • ми працюємо в усіх районах Дніпра, а також у передмісті;
 • даємо гарантію на послуги - від 3 до 12 місяців;
 • вручаємо клієнту сервісного центру акт виконаної роботи.

Викликати майстра можна по телефону або онлайн. Менеджер при необхідності надасть безкоштовну консультацію з будь-яких питань.

Замена сальника в стиральных машинах LG Ремонт стиральных машин Качественная замена сальника в стиральной машине Ремонт стиральных машин LG