Заміна трубчастого електронагрівача в пральній машині Candy у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Трубчастий електронагрівач

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 350 грн. Замовити

Заміна трубчастого електронагрівача в пральній машині Candy

Нерідкі випадки, коли пральна машина «Цукерка» перестає добре прати речі через те, що вийшов з ладу трубчастий електронагрівач (ТЕН). Щоб максимально збільшити відстань від подібних несправностей, потрібно знати про причини їх виникнення. В іншому випадку доведеться частіше відвідувати сервісні центри.

Причини поломок нагрівальних елементів

Розглянемо найпоширеніші причини збоїв в роботі трубчастого електронагрівача пральної машини «Кенді».

Перш за все, це жорстка водопровідна вода, яка провокує швидку появу накипу. Крім регулярної профілактики у вигляді чищення трубчастого електронагрівача, власникам шайб рекомендується встановлювати додаткові фільтри для води. Вони допоможуть затримати утворення накипу і запобігти перегріву трубчастого електронагрівача.

Вийшов з ладу регулятор температури - ще один фактор, що сприяє перегріву трубчастого електронагрівача. Термостат відповідає за своєчасне відключення нагрівача при досягненні певної температури. А якщо цього не відбудеться, то елемент може просто перегоріти.

Регулярні зміни в електромережі також є досить популярною причиною виходу з ладу нагрівача автомата «Кенді». Його ядро часто вигорає під час систематичних стрибків напруги. Тому фахівці радять використовувати стабілізатори напруги.

Якщо проігнорувати такі рекомендації, поломка трубчастого електронагрівача пральних машин неминуча:

  • Обрив електричного кола трубчастого електронагрівача через горіння нагрівальної нитки.
  • Поява накипу і, як наслідок, нагрівач перегорає.
  • Різного роду короткі замикання через пошкодження ізоляції трубчастого елемента.

Якщо ви все ж зіткнулися з однією з цих проблем, слід негайно звернутися за професійною допомогою.

Довірте побутову техніку майстерні «Дніпро-Ремонт»

Єдиним правильним рішенням при будь-якій поломки трубчастого електронагрівача омивача «Цукерка» буде його заміна. І це дуже специфічний процес, який вимагає певних знань і навичок. Тому займатися самостійним ремонтом ні в якому разі не можна. Найкраще довіряти експертам.

Майстерня «Дніпро-Ремонт» надає якісні послуги з заміни нагрівальних елементів в пральній машині Candy. Ми обслуговуємо наших клієнтів в домашніх умовах, тому трубчастий обігрівач вашої машини буде перевстановлений швидко і недорого! На будь-які види ремонту та встановлених деталей ми даємо корпоративну гарантію.

Замена ТЭНа в стиральной машине Candy Ремонт стиральных машин Candy Днепр Качественная замена ТЭНа в стиральных машинах Candy Замена ТЭНа в стиральных машинах Candy