Заміна трубчастого електронагрівача в пральній машині Siemens у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Трубчастий електронагрівач

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена ТЭНа (водонагревателя) от 260 грн. Замовити

Заміна трубчастого електронагрівача в пральній машині Siemens

Однією з поломок пральних машин Siemens після закінчення терміну експлуатації може стати вихід з ладу трубчастого електронагрівача. Для того щоб повернути шайбу в експлуатацію, необхідно замінити її. Якщо ви не хочете посилювати проблему, а для особистої безпеки не рекомендується ремонтувати себе.

Замовте заміну нагрівача пральної машини Siemens в нашому сервісному центрі, і ви гарантовано отримаєте оперативне і якісне обслуговування обладнання на вигідних для себе умовах. Для того, щоб ми дізналися про поломку вашої пральної машини, зв'яжіться з оператором по телефону або скориставшись формою зворотного дзвінка на сайті СК «Дніпро-Ремонт». Ваше замовлення буде відразу оброблено і відразу ж віддано на роботу, майстер зможе приступити до роботи в той же день в зручний для вас час.

Як дізнатися, чи не зламався нагрівальний елемент

Ознакою для занепокоєння може бути погано вимита білизна, в той час як після другого циклу результат залишається низьким. Самостійно визначити, чи нагрівається чи вода, можна, приклавши руку до скла люка. Через 15-20 хвилин прання вона повинна бути теплою, інакше техніка несправна.

Однак відсутність нагріву води не означає, що зламався саме трубчастий електронагрівач. Може виникнути проблема з датчиком температури або модулем управління. Тому однією з обов'язкових умов якісного ремонту пральної машини є діагностика, яка обов'язково проводиться майстрами нашого сервісного центру. Візуальний огляд обладнання, зчитування кодів помилок і використання спеціальних пристроїв (при необхідності) дозволяє однозначно сказати, який виконавчий елемент шайби вийшов з ладу і потребує ремонту або заміни. Такий підхід дає можливість значно скоротити час на подальший ремонт обладнання, що навіть в найскладніших випадках не займе більше 24 годин.

Сприятливі умови і надійні комплектуючі

Якщо з'ясується, що доведеться міняти трубчастий електронагрівач, на вашій пральній машині, відповідно до її моделі, буде встановлений новий обігрівач. Використання оригінальних запчастин дає нам повну впевненість в якості виконаного ремонту. На роботу і встановлені комплектуючі надається гарантія.

Заміна трубчастого електронагрівача в пральній машині «Сіменс» буде виконана вдома в будь-якому районі Дніпра і передмістя, що зручно і вигідно, так як ви не витратите час і гроші на доставку важкої техніки в майстерню і назад. У розпорядженні наших фахівців є все необхідне для усунення будь-яких проблем на місці.

Ремонт ТЭНа в стиральных машинах Siemens Ремонт стиральных машин Siemens с гарантией Качественный ремонт ТЭНа