Заміна терморегулятора в холодильнику Атлант у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Термостат

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 100 грн. Замовити
Замена терморегулятора от 220 грн. Замовити

Заміна терморегулятора в холодильнику Атлант

Якщо компресор вашого холодильника не включається, або навпаки, працює безперервно, а температура всередині холодильника не відповідає заданим параметрам - швидше за все, вийшов з ладу термостат (термостат). Як правило, ремонт такої несправності полягає в повній заміні деталі на аналогічну. Щоб уникнути зайвих витрат і втрати часу на спроби відремонтувати пристрій самостійно, найкраще відразу звернутися за допомогою до досвідчених фахівців нашого сервісу.

Причини виходу термостата з ладу

Природний механічний знос є однією з основних причин виходу термостата з ладу. Тривала експлуатація побутової техніки призводить до поступового зниження ресурсу основних вузлів і деталей, які, відповідно, підлягають заміні. Крім того, проблеми можуть виникнути через недотримання рекомендацій по експлуатації. Наприклад, власники часто забувають закрити двері або помістити всередину гарячий посуд, що сприяє проникненню теплого повітря і порушенню температурного режиму.

Більш сучасні моделі холодильників «Атлант» оснащуються електронними терморегуляторами, які дуже чутливі до стрибків напруги і перепадів напруги, що відбуваються в мережі електропостачання. З цієї ж причини починає виходити з ладу електронний блок управління та інші компоненти системи.

Залежно від конкретної моделі термостат може розташовуватися, як всередині самої камери, так і зовні, під панелями, тому спроби самостійного ремонту можуть закінчитися поломкою кріплень, а також більш серйозними несправностями. Тому, щоб уникнути такого ризику, краще відразу звернутися за допомогою до наших кваліфікованих фахівців.

Швидкий і якісний ремонт з гарантією

Для заміни терморегулятора холодильників «Атлант» ми використовуємо професійний інструмент, а також виключно оригінальні, рекомендовані виробником запчастини. Завдяки цьому вдалося домогтися високої якості і надійності виконаного ремонту. Крім того, всі послуги надаються тільки в домашніх умовах, тому наші клієнти економлять не тільки свій час, але і кошти.

Довірте свою техніку досвідченим фахівцям. Подайте заявку за номером телефону, вказаним в розділі контактів, або опишіть проблему в повідомленні, відправленому на електронну пошту.

Замена терморегулятора в холодильнике Атлан Ремонт холодильника Atlant Ремонт крупной бытовой техники