Заправка кондиціонерів фреоном у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт мотор-компресор

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку
Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) від 150 грн. Замовити
Заправка фреоном від 450 грн. Замовити

Заправимо кондиціонер фреоном швидко і з гарантією

Заправка кондиціонера фреоном в Дніпрі - одна з найпопулярніших послуг сервісного центру «На Дому». Вона проводиться в двох випадках - при нестачі холодоагенту в системі або при його витоку. Але незалежно від причини, роботу повинен виконувати досвідчений майстер. Будь-які операції, пов'язані зі схемою охолодження кліматичної техніки, вимагають спеціальних знань і вміння працювати зі складним обладнанням. Саме тому спроби самостійно заправити кондиціонери в більшості випадків закінчуються безуспішно.

Технічне обслуговування кліматичного обладнання майстрами сервісного центру здійснюється в домашніх умовах. Щодня з 9.00 до 21.00 наші працівники їдуть у всі райони Дніпра та передмістя. Замовити послугу можна на сайті нашої майстерні, заповнивши спеціальну форму, або по телефону. Заявки, що надходять з сайту, обробляються протягом декількох хвилин.

Можна замовити виїзд майстра в той же день, або перенести ремонт на будь-який зручний час. Майстри приїжджають якраз вчасно, без зволікань. Вартість наповнення кондиціонера фреоном не залежить від терміновості роботи і району вашого проживання. Ціни можна дізнатися з прайс-листа, розміщеного на сайті. Нашим клієнтам надається безкоштовна послуга з діагностики кліматичного обладнання. Після завершення робіт майстер дасть рекомендації щодо подальшої експлуатації кондиціонера і ознайомить з правилами його обслуговування.

Як визначити, що кондиціонер потребує заправки холодоагентом?

Причинами витоку фреону можуть бути його природне випаровування в процесі експлуатації (5-8% на рік) або неякісне з'єднання труб. Якщо при установці пристрою була порушена технологія прокатки з'єднань фреонтрассе, наслідки стануть помітні вже через кілька місяців. Якщо в системі не вистачає 15-18% холодоагенту, ступінь охолодження значно знижується, є ризик перегріву обладнання і його виходу з ладу.

Щоб зрозуміти, що кондиціонер вимагає заправки фреоном, спеціальні знання і спеціальні інструменти не потрібні. Кожен власник кліматичного пристрою може визначити це самостійно. Ознаками нестачі холодоагенту є зниження ККД обладнання (кондиціонер не охолоджується), замерзання льоду і морозу на фітингах, з'єднання труб і випарника, витік води з внутрішнього блоку спліт-системи.

Рекомендується після його перевстановлення наповнити кондиціонер фреоном. Під час демонтажу частина холодоагенту випаровується. Заправку доводиться проводити після ремонту зовнішнього блоку.

Ми будемо обслуговувати якісно і з гарантією

Додатковою перевагою співпраці з нашим сервісним центром є надання гарантії на всі види послуг. Його термін визначається в залежності від особливостей і складності робіт, може становити до 12 місяців. При наповненні кондиціонерів фреоном ми використовуємо фірмовий холодоагент потрібної марки, а також сучасне обладнання, що дозволяє виконувати роботи якісно і якісно.

Заправка кондиционеров фреоном Отремонтировать кондиционер недорого