Холодильник не вимикається та працює без зупинки

Холодильник не вимикається та працює без зупинки

Холодильник не вимикається та працює без зупинки

Зміст:

Викликати майстра

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Холодильники працюють циклами – 15-20 хвилин. Саме в цей час здійснюється інтенсивне вироблення холоду. Протягом години двигун пристрою вимикається приблизно 3-4 рази. Підвищення температури довкілля призводить до того, що цикли заморожування починають збиватися. Для підтримки необхідного температурного режиму холодильнику доводиться працювати частіше, що неправильно і може призвести до збою та подальшого ремонту холодильника.

Однак незважаючи на обставини, як мінімум один раз на годину двигун повинен відключатися. В іншому випадку відбудеться перегрів. Якщо обов'язкового відключення немає, і холодильник працює без зупинки, це свідчить про несправність техніки. Відновити функціональність агрегату можна самостійно, не вдаючись за допомогою майстрів. Якщо жоден із описаних способів не допоможе і потрібен ремонт холодильника, наші фахівці завжди раді допомогти.

Що потрібно зробити, якщо холодильник не вимикається?

Традиційно починаємо з пошуку причини несправності. Діагностика починається з виключення найбільш банальних проблем:

     дверцята холодильника не закриваються щільно - це відбувається через те, що їй заважає щось усередині, наприклад, велика тарілка. Не можна також виключати знос гумового ущільнювача;
     активовано режим прискореного розморожування або швидкого охолодження. Якщо ми говоримо про холодильник з електронною системою керування, відключення компресора буде виконано автоматично. За замовчуванням встановлено інтервал у розмірі 8 годин. У механічних моделях ці режими потрібно відключати вручну;
      суттєво збільшилася температура повітря в кімнаті, де стоїть холодильник. Спекотне літо ніхто не скасовував, та й узимку невеликі кухні теж потрібно провітрювати. Можливо, пристрій розташований поруч із системою опалення або обігрівачем. Тому завжди слідкуйте за належним кондиціюванням та вентиляцією приміщення. 

По всіх пунктах повний лад, а проблема все одно не зникла? Тоді варто копнути глибше і перевірити працездатність апаратних вузлів. Перед розбиранням агрегату обов'язково знеструмте його.

Холодильник не вимикається: причини поломки

Найпростіший варіант ми вже частково торкалися – це пошкодження гумової манжети. Саме вона забезпечує щільне закриття дверцят. Постійне попадання теплого повітря всередину холодильника призводить до того, що двигун працює на максимумі своїх можливостей. Тому техніка не вимикається. Замініть ущільнювач, щоб нормалізувати температуру. Під час розморожування промивайте резинку, щоб уповільнити її зношування.

Згодом відбувається засмічення капілярної трубки випарника. Спочатку відбувається розгерметизація цього елемента, а потім уже утворюється крижана шуба. Щоб провести чищення агрегату, потрібно максимально точно визначити місце закупорки, а потім розібрати пристрій та видалити засмічення. Таку роботу краще довірити майстрам.

Холодильник працює без зупинки через апаратні несправності

Безперервна робота пристрою часто обумовлена ​​виходом з ладу одного з наступних модулів:

    термостат - саме цей апаратний вузол контролює температуру, тому при його поломці виникають порушення в роботі холодильника. Проблема вирішується шляхом заміни комплектуючої;
    електроніка – мозок сучасних холодильників Програмні збої усуваються шляхом перепрошивки. Однак таку роботу доцільніше довірити досвідченим майстрам;
    компресор – забезпечує належний тиск. Згодом відбувається природне зношування модуля, тому виникає необхідність його заміни.
Тепер ви знаєте, чому холодильники безперервно справляють холод, а також способи відновлення коректної працездатності техніки.

Викликати майстра

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних