Ремонт котлів «Оазис» у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ціни на ремонт Котли

Найменування послуги Вартість

Ремонт котлів «Оазис»

Наш сервісний центр займається обслуговуванням і ремонтом котлів більшості відомих вітчизняних і зарубіжних виробників, в тому числі продукції марки «Оазис». Кваліфіковані майстри мають великий досвід у проведенні подібних робіт, тому швидко і легко впораються з несправностями будь-якої складності. На всі послуги ми видаємо офіційну гарантію терміном на 3-12 місяців.

типові несправності

Більшість моделей водонагрівачів мають практично ідентичний пристрій, тому всі утворилися поломки носять загальний характер. Те ж саме стосується і котлів від компанії Oasis. Найчастіше власникам доводиться стикатися з проблемами, пов'язаними з недостатнім підігрівом води, а також слабким тиском. Як і будь-який інший побутовий прилад, який вимагає роботи води, водонагрівачі також страждають від накипу. Погана якість води і велика кількість домішок в її складі призводять до значного зниження ресурсу нагрівального елементу і магнієвого анода, призначеного для захисту внутрішніх поверхонь від накипу і корозії.

Крім жорсткої води, на правильну роботу водонагрівача «Оазис» впливають скачки напруги і перепади напруги - проблема, актуальна для багатьох вітчизняних багатоквартирних будинків. Тому рекомендується використовувати спеціальні стабілізатори напруги або фільтри перенапруги, які допоможуть уникнути наслідків у вигляді дорогого ремонту.

Послуги сервісного центру "Дніпро-Ремонт"

У разі появи перших ознак несправності необхідно негайно звернутися в наш сервіс. Ми виконуємо повний комплекс робіт з технічного обслуговування та ремонту котлів Oasis в домашніх умовах в Дніпрі, в тому числі:

  • монтаж і демонтаж, підключення комунікацій, як до електричних, так і до газових моделей;
  • комплексна діагностика;
  • заміна нагрівального елементу (трубчастого електронагрівача) і магнієвого анода;
  • ретельне очищення внутрішніх поверхонь від накипу і осаду;
  • перепрограмування або заміна електронного блоку управління.

Після закінчення роботи кожен клієнт отримує гарантію на надані послуги, а також змінні елементи. Подати заявку на ремонт можна як по телефону, так і по електронній пошті. Не забудьте вказати конкретну модель водонагрівача і точний час візиту майстра. Довірте свою техніку досвідченим фахівцям.

Ремонт бойлеров Oasis в Днепре Поломка бойлера Oasis Поломка бойлеров Oasis