Не охолоджує холодильна камера холодильника

Не охолоджує холодильна камера холодильника

Не охолоджує холодильна камера холодильника

Зміст:

Викликати майстра

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Вихід із ладу побутової техніки – це насамперед непередбачені витрати. Ремонт холодильників у сервісному центрі багатьом користувачам не по кишені. Втім, не потрібно панікувати заздалегідь, адже можна відновити працездатність обладнання самостійно. Зробити це реально без спецобладнання та досвіду у технічному обслуговуванні. Головне – дотримуйтесь експертних рекомендацій. Якщо ж трапилися проблеми з холодильною частиною, краще викликати фахівців з ремонту холодильника

Чому не охолоджує холодильна камера холодильника

Це поширений збій, з яким стикаються багато власників. З діагностикою труднощів не виникне, адже підтримка заданого температурного режиму – ключовий індикатор працездатності техніки. Не виключено, що не охолоджує лише холодильна камера, а морозилка працює справно.

Дисбаланс у кілька градусів користувачі можуть помітити не відразу, проте це миттєво позначиться на продуктах харчування, адже вони почнуть псуватися. Щоб усунути несправність, потрібно спочатку визначити причину її виникнення. Розглянемо основні причини збою у роботі системи охолодження.

Нещільно зачинені двері холодильника

По-перше, під манжетою накопичується бруд, під нього потрапляють частки бруду, перешкоджаючи герметичному закриття дверцят. По-друге, гумовий ущільнювач з часом зношується, деформується, тому перестає виконувати покладені на нього функції. Не можна виключати ймовірність механічного пошкодження гумки, яке виражається у вигляді наступних ознак:

  • прокол;
  • відшаровування;
  • розрив.

Через пошкодження манжети двері не зачиняються до кінця, тому охолоджене повітря не залишається в камері, а виходить назовні.

Висока температура навколишнього середовища

Ця причина найбільш актуальна для однокамерних моделей. Категорично заборонено встановлювати холодильник поруч із джерелом тепла, наприклад, радіатором чи кухонною плитою. Двигун працюватиме на межі, щоб підтримувати температуру. Колосальне навантаження на двигун скорочує його початковий термін експлуатації.

По-перше, потрібно знайти інше місце для встановлення холодильника. По-друге, не варто ставити максимальну потужність охолодження. Проведіть розморожування. Дайте техніці час охолонути – 10-годинної перерви цілком достатньо. Змініть температуру, а потім увімкніть пристрій.

Витік фреону та пошкодження металевих елементів

Подібна проблема стає наслідком неакуратного розморожування. Крижану шубу слід знімати з решітки охолоджувача без надмірних зусиль, щоб не пошкодити металеві комплектуючі. Закачування фреону краще довірити фахівцям, адже для цього потрібний спеціальний інструмент.

Не охолоджує холодильна камера через технічну поломку холодильника

Занадто висока температура у холодильній камері також обумовлена апаратними несправностями. Тому користувач має провести діагностику, щоб ідентифікувати джерело проблеми.

Зламався компресор

Почати потрібно з перевірки працездатності двигуна, можливо, зламався вентилятор двигуна. Виходу з ладу деталі супроводжується характерним звуком під час роботи холодильника. Вентилятор ламається через те, що його лопаті замерзають. Тому так важливо своєчасне проведення розморожування. Компресор працює циклами, тобто періодично відключається. Тому прислухайтеся до звуку, який видає холодильник.

 
Викликати майстра

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних