Ремонт холодильників LG у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ремонт холодильників LG

Увага! У ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки та вартості запчастин для Вашої моделі.На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Холодильник LG зламався? Давайте виправимо це за двома пунктами!

У разі поломки обладнання звертайтеся в наш сервісний центр в Дніпрі - ми займаємося ремонтом холодильників LG, надаючи клієнтам послуги найвищої якості. Не варто переживати з приводу того, що поломка стане фатальною, досвідчені майстри впораються з проблемою будь-якої складності і відновлять функціональність агрегату в повному обсязі. Побутова техніка цієї нісенітниці добре відома як якісне і надійне обладнання з тривалим терміном служби, але навіть топові моделі не застраховані від поломок.

Поширені види несправностей

Як правило, власники холодильників LG звертаються в цех в наступних випадках:

  • вихід з ладу компресора;
  • вихід з ладу пускового реле;
  • витік холодоагенту;
  • несправності термостата;
  • проблеми з електронним блоком управління.

Серед найбільш поширених факторів, які можуть стати причиною виходу з ладу холодильника LG, фахівці називають скачки напруги в електромережі, ігнорування правил експлуатації та стандартів монтажу, а також банальний знос деталей. Ще однією причиною може бути заводський дефект, але такі випадки вкрай рідкісні.

Але що б не призвело до поломки, результат той же: холодильник потребує ремонту. Варто пам'ятати, що всі спроби самостійно поставити діагноз, а потім і відремонтувати агрегат настійно не рекомендуються. Нерідко після такого втручання виникають нові проблеми, вирішення яких буде занадто тривалим і дорогим. Тому при виявленні перших ознак несправності, серед яких можуть бути сильні шуми, вібрації, збій температурного режиму в холодильнику або порушення в роботі компресора, варто звернутися до майстра, який зможе швидко відремонтувати холодильник.

Чому варто звернутися в СК "НаДому"

Хочете якомога швидше знову почати користуватися холодильником? Ми виконаємо ремонт в найкоротші терміни! Для того щоб викликати майстра, потрібно просто заповнити заявку на сайті, вказавши основні ознаки проблеми, або зв'язатися з менеджером по телефону. Ремонт холодильника LG буде проводитися в домашніх умовах - ми позбавимо вас від необхідності транспортування обладнання в сервіс. У розпорядженні майстрів є все необхідне для діагностики та ремонту обладнання, тому роботи будь-якої складності будуть виконані максимально швидко. Ціни на обслуговування і ремонт в першу чергу залежать від складності поломки, більш детальну інформацію вам надасть менеджер. На всі види послуг поширюється гарантія на термін від 3 до 12 місяців.

Ремонт холодильников LGСломался холодильник ЭлДжи Неполадки холодильника ЭлДжи