Ремонт пральних машин Electrolux у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН Electrolux

Майстри з ремонту пральних машин, з якими ми працюємо, повністю навчені виконувати широкий спектр ремонтів пральних машин будь-якої марки та моделі, включаючи Ariston, Beko, Bosch, Electrolux, Indesit, LG, Samsung, Zanussi, Hansa та багато інших.

Ремонт пральних машин « Electrolux» в Дніпрі

Пральні машини «Electrolux» можна вважати однією з найнадійніших побутових приладів на ринку. Але навіть власники такого якісного агрегату звертаються до ремонту з класичними несправностями для такого обладнання.

Щодня в десятках квартир уздовж Дніпра і області наші майстри усувають проблеми пральних машин будь-якої складності. Якщо ви виявили, що ваш агрегат працює некоректно, варто негайно звернутися за професійною допомогою до нас. Сервісний Центр «На Дому» обслуговує побутову техніку будинку, незалежно від обсягу робіт. Якщо вам потрібен якісний і оперативний ремонт, варто вдатися до послуг нашої майстерні. Для нас немає нездійсненних завдань.

Коли потрібен ремонт?

Як і у інших пральних машин, агрегати «Електролюкс» мають свої слабкі місця, які найчастіше впливають на тривалість робочого періоду. Пристрої цього виробника можна розділити на три основних:

  • нестабільність до перепадів напруги в електромережі;
  • швидке утворення накипу за рахунок жорсткої води;
  • закупорка зливного насоса.

На перший погляд такі недоліки можуть здатися незначними, але якщо розібратися в ньому докладніше, то ці невеликі проблеми тягнуть за собою обтяжуючі наслідки:

  1. Електронні реле пральної машини дуже чутливі до перепадів напруги. Такі перебої можуть викликати проблеми в модулі управління.
  2. Накип за короткий проміжок часу призводить до виходу з ладу водонагрівача (трубчастого електронагрівача) і до некоректної роботи барабана.
  3. Якщо зливний насос засмітився, без його своєчасного очищення, це будуть більш серйозні поломки інших деталей.

Самостійно відремонтувати імпортну пральну машину «Електролюкс» - досить ризиковане рішення. Зазвичай такі спроби закінчуються зверненням (з більш загостреною несправністю) до фахівця. Майстри СЦ «На Дому» стикалися з такими випадками не один раз. Вони надають професійну технічну допомогу, надаючи клієнтам досить вигідні умови співпраці.

Замовляйте ремонт у нас – швидко і зручно

Клієнтам нашого сервіс центру надається повний комплекс послуг, які дозволяють швидко і недорого отримати оперативне і якісне обслуговування побутової техніки. Орієнтовні ціни на ремонтні роботи можна знайти в прайс-листі на сайті.

Виїзд фахівця здійснюється протягом години після оформлення замовлення або в інший зручний для вас час. Комплектуючі та витратні матеріали для ремонту використовуються виключно оригінально, без б / У.

На всі роботи, виконані майстром, є гарантія на термін від 3 місяців до 1 року. Деталі - по телефону.

Ремонт бытовой техники на домуПоломка стиральной машины Профессиональная диагностика стиралок в Днепре