Ремонт пральних машин Candy у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН СANDY

Чому варто звернутися до нашого сервісного центру?

Якщо ремонт пральної машини Candy вимагає її часткового розбирання, без професійної допомоги не обійтися. Намагаючись самостійно замінити зламану деталь, ви ризикуєте пошкодити важливі компоненти і спровокувати ще більш серйозні несправності. Будь-які поломки шайб цієї італійської марки готові усунути майстри нашого сервісного центру. Повідомте нам про проблему, і кваліфікований фахівець приїде до вас додому в будь-яку точку Дніпра або передмістя.

Причини поломок

Пральні машини, як правило, виходять з ладу на другий-третій рік після покупки. Відбувається це з різних причин: через появу накипу на поверхні нагрівального елементу, різкого стрибка напруги в мережі, природного зносу деталей. Проблеми часто призводять до пошкодження манжети і приводного ременя, перегорання трубчастого електронагрівача, несправності запірного пристрою люка, збоїв в роботі термостата.

Коли потрібен ремонт

Якщо не вдалося запобігти поломку, важливо вчасно розпізнати її і звернутися до фахівців. Майстрів слід викликати, якщо пральна машина:

  • не включається;
  • не збирає і не зливає воду;
  • не вичавлює білизну;
  • вібрує і шумить;
  • потоки;
  • не перемикає режими прання.

Причини цих проблем зазвичай не очевидні, виявити їх можна тільки за допомогою діагностичного обладнання. Перш ніж приступити до ремонту, наш майстер випробує агрегат, щоб визначити джерело проблеми і знайти оптимальний спосіб її вирішення. У нас є широкий асортимент запчастин для омивачів Candy, тому ми можемо приступити до ремонту відразу після отримання заявки.

Правила та умови

Ми переконані, що доставка негабаритної побутової техніки в майстерню не виправдана, так як всі проблеми можна усунути в домашніх умовах. Наші фахівці ремонтують пральні машини в Дніпрі і передмісті - просто залиште адресу в анкеті. Обслуговування обладнання займає не більше доби, часто - кілька годин. Вартість послуг прозора - ви платите тільки за ремонт і вживані комплектуючі. Орієнтовні ціни вказані в прайс-листі. По завершенні робіт майстер надасть гарантійний талон на термін до одного року. Ми готові допомогти в будь-який день тижня, усунути найскладніші проблеми пральних машин всього за один візит. Ми надамо будь-яку інформацію про умови співпраці - задамо питання по телефону або напишемо на пошту.

Ремонт пральної машиниРемонт побутової техніки з гарантією Ремонт побутової техніки швидко