Ремонт пральних машин Gorenje у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН Gorenje

Майстри з ремонту пральних машин, з якими ми працюємо, повністю навчені виконувати широкий спектр ремонтів пральних машин будь-якої марки та моделі, включаючи Ariston, Beko, Bosch, Electrolux, Indesit, LG, Samsung, Zanussi, Hansa та багато інших.

Ремонт пральних машин Gorenje

Не хочете витрачати гроші на виклик вантажників і транспорт? Замовте ремонт пральних машин Gorenje вдома в Дніпрі! Фахівці сервісного центру «Дніпро-Ремонт» відремонтують будь-які моделі пральних машин «Гореньє» протягом доби з моменту обробки заявки.

Доступний сервіс для мешканців Дніпра

Поломка пральної машини часто виявляється неприємним сюрпризом, і не завжди вдається виділити час на транспортування пошкодженої побутової техніки в майстерню. Однак самостійно відремонтувати техніку вам навряд чи вдасться: навіть якщо у вас є набір інструментів і докладна відео-інструкція, дістати деталі до різних моделей пральних машин Gorenje непросто.

Все, що потрібно зробити в цій ситуації , це подати заявку в сервісний центр "На Дому". Уточніть модель, повідомте про симптоми несправності, і наші майстри приїдуть в будь-який район Дніпра або передмістя з повним набором інструментів і нових комплектуючих. Приблизні ціни на ремонт різних агрегатів пральних машин Gorenje ви можете побачити в прайс-листі, а точну вартість майстер розрахує вже після проведення діагностики.

Що ми ремонтуємо

Ремонтні роботи різняться за складністю. Відносно простими випадками ремонту вважаються усунення засмічення зливу, видалення випадково забутих в кишенях монет, ключів або скріпок з бака, заміна встановленого клапана або нагрівального елементу. На заміну щіток, підшипників, мотора або електронної плати пральної машини Gorenje піде більше часу і сил, але з цими завданнями впораються наші фахівці.

Сервісний центр «На Дому» займається ремонтом і обслуговуванням будь-яких моделей шайб Gorenje: від класичних бюджетних до останніх новинок. Високий рівень професіоналізму наших ремонтників дозволяє усунути несправність швидко і якісно.

Гарантія на всі види послуг

Гарантія після ремонту на виконані роботи дозволяє нашим клієнтам відчувати себе впевнено: повторна поломка деталей усувається безкоштовно. Прямо у вас вдома майстер виписує документ, в якому вказує інформацію про пральну машину Гореньє і проведений ремонт, а також ставить дату дзвінка. З цього моменту відраховується гарантійний термін, який становить від 3 до 12 місяців. Дізнатися про винятки, які призводять до припинення гарантії, можна під час розмови з менеджером або в гарантійному документі.

Якісний ремонт пральних машин у Дніпрі. Діагностика та ремонт пралень