Заміна амортизаторів в пральній машині у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

РЕМОНТ ПРАЛЬНИХ МАШИН

Майстри з ремонту пральних машин, з якими ми працюємо, повністю навчені виконувати широкий спектр ремонтів пральних машин будь-якої марки та моделі, включаючи Ariston, Beko, Bosch, Electrolux, Indesit, LG, Samsung, Zanussi, Hansa та багато інших.

Заміна амортизаторів в пральній машині

Заміна амортизаторів в пральній машині - це послуга, до якої доведеться вдатися одному разу кожному користувачеві. Багато хто не вважає поломку заслінки серйозною проблемою, хоча насправді вона сприяє псуванню пральної машини або навіть її остаточному виходу з ладу.

Фахівці сервісного центру «На Дому» рекомендують вчасно усунути проблему в системі амортизації, адже витрати на ремонт складних несправностей будуть набагато вище. Для наших досвідчених майстрів ця процедура займе не більше години, а від'їзд майстра до вас додому повністю скоротить час на заміну амортизаторів до мінімуму. Ми приїдемо в будь-яку точку Дніпра або області.

Коли потрібно замінювати амортизатори на пральній машині?

Через деякий час амортизатори перестають виконувати свої функції. Особливо через необережне поводження або грубих порушень правил експлуатації. Перші симптоми з'являються в режимі «віджиму». Саме:

  • вібрація;
  • гучні стуки;
  • різкі коливання;
  • барабан погано крутиться;
  • зскакує приводний ремінь.

Якщо ви дотримуєтеся ті ж показники в своєму пристрої, то саме час замінити неробочі деталі. Зазвичай така робота не обмежується зміною одного з елементів обладнання. Багато виробників не передбачають окремих компонентів віброгасника і тим більше прокладок. Тому найчастіше ремонт амортизатора зводиться до його повної заміни.

Щоб зняти зношений механізм і встановити на його місце новий, необхідно демонтувати передню частину пральної машини, зняти пульт управління разом з піддоном для порошку і від'єднати манжету люка. Такі дії слід виконувати дуже акуратно, щоб не зачепити інші важливі вузли і не пошкодити деталі. Досвіду майстрів нашого СЦ цілком достатньо, щоб точно провести такі роботи, не залишивши жодного сліду після демонтажу.

Умови співпраці

Для того щоб замовити послугу заміни амортизатора, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або заповнити форму на сайті. Необхідно максимально повідомити нам про модель пральної машини і ознаки її несправності, щоб майстер підготувався до майбутнього ремонту пральної машини. У нашому розпорядженні широкий асортимент оригінальних деталей і все необхідне обладнання. Ми беремо на себе відповідальність за виконані послуги, тому даємо гарантію до 1 року.

Амортизатори пранняЗаміна амортизаторів в пральній машиніСервісний ремонт пральних машин у ДніпріРемонт пральних машин