Заміна манжети люка пральної машини у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ремонт Пральних Машин

Заміна манжети люка пральної машини

Нерідко користувачі стикаються з ситуацією, коли пральна машина після тривалого бездоганного сервісу починає пропускати воду через двері. Заміна манжети люка пральної машини вирішує цю проблему - зробити ремонт можна в нашому сервісному центрі в Дніпрі. Під час прання гумовий ущільнювач лазу відчуває серйозне навантаження через тертя, високих температур, впливу порошків, відбілювачів і полоскань. Рано чи пізно краплі води з'являються на підлозі перед люком, а значить, саме час запросити майстра на заміну манжети пральної машини. Жителі Дніпра все частіше довіряють ремонт ущільнювальної гумки фахівцям нашого сервісного центру, так як ми забезпечимо високу швидкість обслуговування і дамо гарантію на виконані роботи.

Чи можна замінити манжету самостійно?

На сайтах, присвячених ремонту побутової техніки, заміна манжети люка описується як досить проста процедура, з якою можуть впоратися самі господарі. Але автори статей часто забувають про деталі:

  • пошук гумки для певної моделі пральної машини може викликати труднощі навіть у професіоналів;
  • в процесі експлуатації може знадобитися зняття передньої стінки пристрою, щоб дістатися до затиску;
  • Установка нової манжети вимагає досвіду, оскільки нова деталь повинна ідеально підходити.
  • Якщо ви не готові розібратися з неслухняною частиною і почати працювати кілька разів з самого початку, запросіть досвідченого майстра, який впорається із заміною манжети за 30-40 хвилин.

Професійний підхід від майстрів СЦ«На Дому»

Наші співробітники знайомі з усіма нюансами заміни ущільнювальної гумки в різних моделях пральних машин Gorenje, Beko, Whirlpool, LG та інших марок. Вони легко підберуть оригінальні запчастини і встановлять їх без найменшого зазору. Всі роботи проводяться вдома у будинку замовника у всіх районах Дніпра і передмістя, тому вам не доведеться витрачати час на транспортування техніки в сервісний центр.

Після того як герметичність пральної машини буде відновлена, майстер випише гарантійний документ. Якщо протягом гарантійного терміну з'являться повторні протікання, вам не доведеться платити за другий візит фахівця.

Поради від наших майстрів

Для того щоб продовжити термін служби манжети пральної машини і відсунути перспективу нового ремонту, запам'ятайте три простих правила:

  1. Уважно перевірте кишені речей перед завантаженням в барабан, щоб гострі і важкі предмети не потрапили всередину.
  2. Використовуйте якісні порошки і кондиціонери, які не ламають гуму.
  3. Своєчасно проводити обробку від цвілі.
  4. Якщо дотримуватися цих порад, то тюлень може прослужити кілька років. Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, задайте їх по телефону або під час візиту наших співробітників.

Заміна манжети люка пральної машини у Дніпрі Качественный ремонт стиральной машины Сервисное обслуживание стиральных машин Сервисное обслуживание мелкой бытовой техники Сервисное обслуживание мелкой бытовой техники