Заміна насоса в пральній машині у Дніпрі

Наші телефони:

(097) 887-93-88
(095) 443-80-42

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Дніпро, вул. Короленка 3

Ремонт Пральних Машин

Майстри з ремонту пральних машин, з якими ми працюємо, повністю навчені виконувати широкий спектр ремонтів пральних машин будь-якої марки та моделі, включаючи Ariston, Beko, Bosch, Electrolux, Indesit, LG, Samsung, Zanussi, Hansa та багато інших.

Заміна насоса в пральній машині

Самостійна заміна насоса в пральній машині можлива тільки в тому випадку, якщо з такою процедурою доводилося мати справу раніше. Якщо немає, то раціональніше звернутися до грамотного майстра і вирішити проблему не більше ніж за півгодини. Необхідність в заміні насоса в пральній машині з'являється через знос зливного насоса. Сучасні агрегати в такій ситуації дають на дисплей код помилки, який можна розшифрувати і з'ясувати, що саме зламалося.

Якщо ваша машина не оснащена екраном, визначити, що потрібно замінити зливний насос, дуже просто: після прання вода не буде стікати з барабана.

Терміновий ремонт від майстрів нашого сервісного центру

Пральна машина економить багато часу і займає важливе місце в повсякденному житті. Тому багато хто намагається вирішити проблеми з агрегатом якомога швидше, щоб уникнути супутніх незручностей. Наша майстерня пропонує послугу відвідування фахівця додому протягом години після оформлення заявки. Ми приїдемо в будь-який район Дніпра і відремонтуємо вашу побутову техніку на один раз.

З огляду на, що заміна насоса в пральній машині - це процес, який не займає багато часу, скористатися справним агрегатом можна вже через пару годин після звернення в нашу службу.

Початковим етапом будь-якого ремонту є діагностика. Витративши трохи часу на таку процедуру, майстер повністю усуне помилки при виявленні поломок. Крім того, після ремонту він проконсультує щодо подальшої експлуатації машини, а також дасть поради щодо правильного догляду за нею. Ми зробимо все, щоб ваше обладнання прослужило довше.

Чому зручно і вигідно бути нашим клієнтом?

Багато мешканців Дніпра вже переконалися, що замовляти послуги з ремонту у нас комфортно та економічно вигідно. Рівень сервісу в СК «Дніпро-Ремонт» не зрівняється ні з одним воркшопом, так як наш сервіс пропонує найбільш зручні умови співпраці. З нами ви:

  • впевнені в надійності і професіоналізмі майстрів;
  • отримати оперативний ремонт побутової техніки будинку;
  • забезпечений оригінальними комплектуючими, без вжитку / у;
  • мати гарантійний документ на всі послуги до 1 року.

Ми відповідаємо за рівень сервісу побутової техніки, і навіть така проста процедура, як заміна насоса в пральній машині, буде виконана з належним професіоналізмом.

Щоб замовити послугу або задати питання, зв'яжіться з менеджером по телефону.

Полагодження насоса пральної машиниЗаміна помпи в пральних машинахРемонт та заміна насоса Дніпро